SUKNIE KOMUNIJNE

Wszystko spod Igły

Proste, skromne i eleganckie, wykończone z najwyższą starannością aby zapewnić pełen komfort najmłodszym klientom. Do tego lokalna krawcowa, zawsze na miejscu, indywidualne przymiarki i atrakcyjne oferty na zamówienia grupowe.

Niezmiennie – każda kreacja wychodząca spod naszej igły jest szyta na miarę. Cały proces odbywa się podczas 4 spotkań, gdzie doświadczona krawcowa wykonuje wszelkie poprawki i służy radą rodzicom. 

Działamy głównie na terenie Jaworzna i najbliższych miejscowości, ale Śląsk nie jest nam straszny.
Jeśli szukacie strojów dla swoich dzieci na zbliżająca się komunie – bardzo dobrze trafiliście.

Co szyjemy ?

Sukienki komunijne z satyny

Alby z panamy

Komże z kaszmirostreczu

Spodnie w kantkę dla chłopców

Zaproście Nas do Siebie

Z wielką chęcią przyjedziemy i zaprezentujemy nasze suknie, przedstawimy ofertę z rabatami, pokażemy różnice między materiałami, wyjaśnimy, dlaczego halka to jednak dobry pomysł. Zaproponujemy dodatki, takie jak bolerka i torebki, opowiemy
o całym procesie szycia, o tym jak wyglądają przymiarki, kiedy się umawiać, kiedy płacić i gdzie nas można znaleźć.

Wykonamy dla Was suknie z naszych gotowych koncepcji jak również projekty indywidualne. Zawsze możemy przerobić już istniejący wzór pod Wasze oczekiwania. Jesteśmy w pełni elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje. Zmienienie haftu na hostie czy wykonanie paska z matowej satyny zamiast błyszczącej to żaden problem. Do kompletu uszyjemy bolerko i torebkę, dopasujemy wianek i rękawiczki, które będą idealnym dopełnieniem całej kreacji.

Jesteśmy Specjalistami

Zamówienia grupowe to nasza specjalność. Po setkach wykonanych projektów możemy się nazwać specjalistami w tej dziedzinie. Nie wierzysz? Zapytaj znajomych a na pewno wspomną o Annabel.

Oprócz najwyższej jakości, zapewniamy miłą, domową atmosferę i krawcową z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Bo po co stresować latorośle skoro wszystko można załatwić na luzie?

W czasie naszych spotkań zawsze pytamy najmłodszych czy wszystko jest w porządku – gumka nie gniecie? Zamek nie drapie? Możesz swobodnie chodzić czy coś Ci przeszkadza?

Ich wygoda jest najważniejsza – przed nimi cały dzień pełen emocji a potem jeszcze Biały Tydzień. No nie może nic drapać, uwierać ani przeszkadzać, 

musi być idealnie!