Wyjątkowe Suknie

Szyte na Miarę

 

Polski Handmade

Wszystkie nasze suknie uszyte są w Polsce. Na Śląsku. Dokładnie w Jaworznie na Paderewskiego 11. Więc śmiało możemy o sobie powiedzieć Polski Handmade. Zastanawiasz się jak w ogóle wygląda szycie na miarę i jak to tak można
z niczego suknie uszyć?  Ano można! Wystarczy jedna krawcowa z 30 letnim doświadczeniem
 i dobra pracownia. Tyle. Albo aż tyle.

Aby z kilku kawałków materiałów stworzyć małe arcydzieło potrzebujemy się z Tobą spotkać minimum 4 razy.

Jak to wygląda ?

 

Projekt – zdjęcie miary

Nasze pierwsze spotkanie. Omówimy kompleksowo cały projekt sukni - przez fason, długość i kolor po głębokość dekoltu, rodzaj materiału i szerokość paska w spódnicy.  Mając już ostateczną koncepcję - zmierzymy cię w kilku miejscach i wszystko zapiszemy naszym ‘szyfrem’ na specjalnej karcie. Od tej chwili możemy zacząć szycie twojej sukni.

 

Pierwsza miara

Bardzo szybka sprawa, zajmuje około 15 min. Pierwsza przymiarka to skrojony z podszewki szkielet, pospinany  ogromną ilością szpilek. Jest to dość… niepokojące… Ale spokojnie! Tak właśnie wygląda szycie na miarę! Szpilki dają nam pełną swobodę przy dopasowywaniu sukni do twojej sylwetki i skracają czas miary do potrzebnego minimum. Nasze drugie spotkanie daje Ci również możliwość wprowadzenia zmian we wcześniej ustalony projekt.

 

Druga miara

Spotkanie podczas którego widać największy progres. Suknia nabiera wyglądu – mamy już spódnice i praktycznie gotowy gorset. Sprawdzamy czy wszystko wygląda i leży idealnie, czy czasem nie trzeba jeszcze czegoś zwęzić, przesunąć czy poprawić. Ustalamy ostateczną długość sukni, rękawa, głębokość dekoltu i wszystkie detale. Masz ostatnią szansę zmienić szczegóły swojej sukni, aby była jeszcze piękniejsza.

 

Odbiór

Kojarzysz tą scenę z Kopciuszka, kiedy Wróżka Chrzestna macha różdżką i Kopciuszek zamienia się w księżniczkę? U nas dzieje się dokładnie taka sama magia. Twoja suknia jest skończona. Brakuje zrobionej fryzury i makijażu – ale niedowierzania i łez szczęścia jest naprawdę dużo, bo właśnie spełniliśmy Twoje marzenie. To ostatni moment na sprawdzenie wszystkiego i w razie potrzeby wykonanie niewielkich poprawek. Suknie pakujemy, udzielamy ostatnich praktycznych rad i życzymy tyyyle szczęścia ile szpilek mamy w Pracowni!

Co Szyjemy

Suknie Ślubne

Lekkie, kobiece, pełne wdzięku, niepowtarzalne i idealnie dopasowane – bo szyte na miarę według Twojego projektu.

Suknie Wieczorowe

Zmysłowa czerwona maxi bez ramion, tiulowa princeska z gorsetem czy klasyczna mała czarna z odkrytymi plecami?

Sukienki Komunijne

Proste, skromne i eleganckie, wykończone z najwyższą starannością aby zapewnić pełen komfort najmłodszym klientom.